İnşaat
Tarım
Otomotiv
Eğitim
Enerji
Turizm
Hizmet
HEDEF VE ILKELER

Yararli bir vatandas olmanin üretken olmaktan geçtigine inaniriz. Hedefimiz sürekli degisim ve gelisimi ön planda tutarak, fark yaratmak ve en iyi olmaktir. Hizmet ve servisin var oldugu her alanda, yüksek kalite ve güçlü iliskilerle kalici üstünlükler saglamak da hedeflerimiz arasinda yer almaktadir. En büyük sermayemiz insan kaynagimizdir. Varligimiz, çalisanlarimizin kalitesiyle yükselir. En iyi, en verimli ve en kaliteli insan gücünü kendi insanimizin zekasindan ve yaraticiligindan aliriz. Faaliyet alanlarimizdaki gücümüz, çalisanlarimizin gücüdür. Çalisanlarimizin verimliligini artirmak, gelismelerine olanak tanimak, ihtiyaç duyduklari çalisma, is birligi ve sosyal ortamlari saglamak, kendi gelisimimize kaynak saglamaktir.

Sürekli gelismek ve gelistirmek için kaynak yaratiyoruz. Hizmet sürekliligini saglayabilmek, rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme potansiyeli ile gelisebilmek için gerekli yatirimlari gerçeklestirebilmek, grubumuz ve ülkemiz için, çalisanlarimizin ve toplumun ekonomik ve sosyal gelismesine yardimci olmak için kaynaklarin akilci kullanimini benimsiyoruz. Iyi niyet, karsilikli anlayis ve dürüstlük ile birlikte yasalar ve ahlak kurallarina uygun hareket etmek, bugünün ve gelecek kusaklarin insanlarina karsi sorumluluklarin bilincinde olmak, ülkemiz ve dünya için görevlerimizin farkinda olmak degerlerimiz arasinda yer aliyor.

IYI NIYET, KARSILIKLI ANLAYIS VE DÜRÜSTLÜK ILE BIRLIKTE YASALAR VE AHLAK KURALLARINA UYGUN HAREKET ETMEK, BUGÜNÜN VE GELECEK KUSAKLARIN INSANLARINA KARSI SORUMLULUKLARIN BILINCINDE OLMAK, ÜLKEMIZ VE DÜNYA IÇIN GÖREVLERIMIZIN FARKINDA OLMAK DEGERLERIMIZ ARASINDA YER ALIYOR.
HOLDING MERKEZI
FINANSAL BILGILER
HEDEF VE ILKELER
YÖNETIM KURULUNDAN
YÖNETIM KURULU
TARIHÇE


Gizlilik Politikası Designed By Zetkom